Pürmüz Isı Tabancası Jet Alevli Çakmak

1300 DERECE PROFESYONEL ŞALOMA MUTFAK ÇAKMAĞI
İndirim
%40
35.00 TL 21.00 TL
Fiyat Seçenekleri
Adet:
Açıklama
Gösterim: 4976

1300 Derece Gazlı Pürmüz Tabanca  Alev Yakma Tabancası Üstün Kalite

Sanayilerde kullanılan bildiğimiz pürmizlere nazaran portatif ve bağımsız olduğu için kullanımı daha rahattır. Haznesinden aldığı gazı bilinen pürmüzlerle eş değer şiddette çıkartır.
Yani kullanım açısından daha rahattır. Genellikle en büyük sorun pürmüz hortumlarının istenen bölgelere ulaşaması ve problem yaratması en çok karşılaşılan sorundur. Bağımsız yapıda olduğu için hem taşımada hemde kullanımda kolaylık sağlar.

Birde tabiki normal pürmüzü ateşlemeye çalışmak başka bir sorundur. Gazı açarsınız çakmağı bulamazsınız, Çakmağı çakarsınız yanmaz, gaz az açık olduğu için alev almaz  tüp çok açılınca bir anda yanar, gazı boşa tüketir, Hortum takılır yada katlanır , kısa gelir.

Tabanca özelliği ve çakmağı üzerinde bulundurması bu dertleri rafa kaldırıyor. 
Ayrıca mangal aktivitelerinde de çok tercih edilmektedir.  Bu ürüne sahip olduktan sonra çırayla kibritle uğraşmanıza gerek kalmayacak.
Mangal kömürü, nargile kömürü yakmak için ideal.
Ele rahat bir şekilde oturur, rahat bir kavrama sağlar.

Uygulama Alanları :

Kamp,barbekü,ilk yardım/hayatta kalma kitleri,ev onarım,tamirat,laboratuarlar,çözülme dondurulmuş kilitler,gözlük işleme ve kaynak,
puro pipo çakmağı, dişçilik, cam, optik, kuyumculuk, mücevher sektöründe tüm lehimleme ve kaynak işlerinde, yakma ve tutuşturmada, gıda karamelize etmede  

Özellikler :

Doldurulabilir butane
Portatiftir Taşınabilir
Çakmaklı Tabancasından kolaylıkla çalıştırılabilir

Ebat: 13x5x9,4cm
Kullanım Süresi: 45 dk
Derece :1300°c

Ürün İçeriği :

1 Adet Çakmaklı Seyyar Pürmüz  

Not: Yanıcı madde ve bütan bulunduran kargoların taşınması suç olup, tehlike arz edeceğinden patlamada zararın alıcı ve satıcı tafından karşılanmasından dolayı gaz haznesi boş gönderilmektedir. Çakmak gazıyla kendiniz doldurabilirsiniz.

Yorumlar
  • m. erdogan
    12 Ağustos 2016, 00:00
    Yorumu Faydali Buldunuzmu? (24) (7)
    Malatya dan pürmüz çakmak siparişi verdim, 3 günde geldi. Malzeme kalitesi, yanışı, gücü çok iyi.
Sectiklerimiz